TOG BAZAR 2018

TOG BAZAR 2018 Merhabalar, bugün 2002 yılından beri 17-25 yaş arası gençlerin güçlendirilmesi için çalışmalar sürdüren Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından, bu yıl on ikincisi düzenlenen alışveriş festivali TOG BAZAR’daydım

 “Eleştirmek için değil değiştirmek için!” temasıyla Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın, Yapı Kredi Crystal kart ana sponsorluğunda bu gün ve yarın (28 ve 29 Mayıs) tarihlerinde Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen TOG BAZAR, bu sene de TOG’un faaliyetlerini  desteklemek, tanıtmak amacıyla  birçok seçkin tasarım markasının katılımıyla düzenleniyor.

2005 yılından bugüne kadar TOG BAZAR’dan elde edilen bağışlarla bir çok gencin sosyal sorumluluk eğitimi alması ve Toplum Gönüllüsü gençlerin sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmesi sağlanmış.

TOG BAZAR 2018’de Selma by Pınar Altuğ, Siren Ertan ISTANBUL, Aylin Tahincioğlu’nun markası MER’S, Şebnem Çapa’nın kurucusu olduğu Chez-Bo, Eda Kosif ve Aslı Şen’in ortaklığında kurulan Loox ve Aslı Şen’in kurmuş olduğu Ashley Joy’un yanı sıra yine instagram da bildiğimiz ve takip ettiğimiz birçok ünlü marka TOG destekçileriyle buluşmak için yerlerini almışlar.

Biz bu gün ailece hem keyifli vakit geçirdik, hem de Sosyal projelerin hayata geçmesine destek olan bu anlamlı pazara katılmanın mutluluğunu yaşadık.

Siz de çorbada tuzumuz olsun der, keyifli bir alışveriş yapıp aynı zaman da mis gibi boğaz havası almak isterseniz yarın da The Marmara Esma Sultan’da devam edecek olan TOG BAZAR’a uğramayı ihmal etmeyin. Sabah 10.30 ile akşam 19.30 arasında devam ediyor olacakmış. Minimum 30 tl bağışla giriş yapılıyor.

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Hakkında

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) gençliğin enerjisini toplumsal faydaya dönüştürmeyi amaçlayan bir değişim ve dönüşüm projesi. Aralık 2002’de kurulan vakıf, gençlerin öncülüğünde ve yetişkinlerin rehberliğinde toplumsal barış, dayanışma ve değişimi amaçlıyor. Toplum Gönüllüsü gençler, Türkiye’nin 81 ilinde üniversitelerinde 133 adet öğrenci kulübü, topluluğu veya grubu olarak bir araya gelerek, belirledikleri ihtiyaçlara göre sayısı sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiriyor. Bu projeler, sadece topluma katkı sağlamakla kalmıyor, gençlerin sorumluluk sahibi aktif bireyler olmalarını sağlayarak kişisel gelişimlerini de destekliyor. Gençler tüm projeleri, vakfın ilkeleri çerçevesinde hayata geçiriyor. Vakıf tüm çalışmalarıyla girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunmayı hedefliyor.

ilginizi çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir