Safranbolu Şerbetçi Konak

Safranbolu Şerbetçi Konak. Merhabalar, bu yazımda sizlere eski tarihi ve UNESCO Dünya Miras Listesinde varlığı ile Dünya Çapında üne sahip, bir yer olan Safranbolu’da çok şirin bir mekan tavsiyesinde bulunacağım. Dilerseniz konaklayabileceğiniz, dilerseniz kahvaltı veya yemek yiyebileceğiniz çok şirin bir yer Şerbetçi Konak.

O güzelim bahçesi, bahçedeki rengarenk çiçeklere uyum sağlamış, ceviz, erik ve ıhlamur ağaçlarının altındaki beyaz masa ve sandalyeleri ile insanın içine huzur veren masallarda gibi hissettiren bir mekan. Ben Safranbolu’yu çok severim çok özel bir yeri vardır bende o bambaşka ve ayrı bir yazı konusu ben başınızı ağrıtmadan size bu güzel konak hakkında bilgi vermek istiyorum.

Devamını Oku

NATÜRKÖY

Natürköy, Sapanca Hafta sonu Sapanca’da kahvaltı edilecek yer arayanlar için saklı vadi yazımdan sonra ikinci bir alternatifle karşınızdayım. Gerçekten de hangisine öncelik verirsiniz deseniz kahvaltı kalitesi olarak Natürköy benim için ikinci planda kalır. Detaylarını aşağıda yazacağım ancak çocuklarla gidilebilecek mekan olarak oldukça iyi diyebilirim.

Devamını Oku

İstanbul’a Yakın Bir Termal Kaçamağı

İstanbul’a Yakın Bir Termal Kaçamağı! Merhabalar soğuk havaların yüzünü göstermesi ile beraber şöyle sıcacık birkaç günlük kaçamak, hamam, masaj gibi küçük şımartılmak bolca dinlenmek, ailemizle birlikte keyifli zaman geçirmeyi hayal eder planlar yaparız. Ancak gideceğimiz yer konusunda oldukça kararsız kalabiliriz.

Devamını Oku